Produkty

 

O firmě

 

Reference

 

Novinky

 

 

O firmě

Firma FOTON, s.r.o. byla založena v roce 2000 s cílem působit v oblasti vědeckých zařízení novými high-tech produkty a profesionálními službami. Zaměřujeme se na elektroniku, optoelektroniku, mikropolohovací kontroléry, radiační detekci; naše aktivity ovšem všestranně pokrývají pole fotoniky, diagnostiky plazmatu a přístrojového inženýrství. Poskytujeme odborné podporu výzkumným institucím, univerzitám a průmyslovým R&D centrům, čímž pomáháme našim zákazníkům soustředit se na jejich specializovaný výzkum - dělíme se s nimi o technologické a přístrojové záležitosti.

Naše aktivity zahrnují:

  • Přesné vysokonapěťové zdroje
  • Pokročilé mikropolohovací kontroléry
  • Speciální napěťové a proudové zdroje a generátory
  • Vakuové kontroléry
  • Diagnostiku plazmatu
  • Automatizační centra pro kontrolu složitých experimentů
  • Průmyslovou automatizaci

Našim zákazníkům jsme schopni dodat komplexní řešení, od systémového návrhu po zhotovení finálního produktu "na klíč". Jsme připraveni zajistit kusové, malosériové i velkosériové zakázky.

Naše výrobky jsou využívany v mnoha zemích ve světě, zúčastnili jsme se řady prestižních projektů, (viz Naše reference), např. návrhu a výroby měřících přístrojů a ovládacích systémů pro velké evropské zařízení PALS (Prague Asterix Laser System); vývoje a výroby řady diagnostických zařízení pro experimenty s vysokoteplotním plazmatem a měkkým rentgenovým zářením; elektrické přístroje pro zařízení magnetické fúze v CIEMAT (Madrid) a CASTOR (Praha); HW a SW návrhu elektrického vybavení speciálních jednoúčelových strojů (např. Škoda Auto a.s.) Našimi zákazníky jsou akademické a univerzitní instituce stejně tak, jako soukromé high-tech společnosti.

Jednou z našich největších předností je schopnost rychle reagovat na specifické požadavky našich zákazníků. Naše komplexní znalosti projektů a vědeckého a výzkumného pozadí našich výrobků znamená, že jsme schopni efektivně pracovat s požadavky našich zákazníků.

Tyto webové stránky poskytují některé podrobnější informace o našich výrobcích a poukazují na naši odbornost a potenciál.Neváhejte a kontaktujte nás!

E-mail to Dr. Jaroslav Moravec

Dr. Jaroslav Moravec
jednatel společnosti
moravec@fotons.cz

 

 

E-mail to Dr. Jaroslav Moravec

Sídlo firmy

FOTON, s. r. o.
Studénka 1
509 01 Nová Paka
Česká republika
 

Obchodní oddělení,
technická podpora,
dokumentace

Tel.: (+420) 491 618 020
Fax: (+420) 491 618 029
E-mail: info@fotons.cz
http://www.fotons.cz
 

FOTON, s.r.o. je zaregistrována pod IČO č. 25948393